Přihlášení
Ztratili jste heslo?

0 položek za 0,00 Kč s DPHKošík

Plastové nádobí

I když je v současnosti velmi aktuální snaha omezit plasty, pro některé výrobky určené na dětskou či zahradní párty nebo obdobné akce jako brčka nebo různé misky neexistuje vhodná ekologická varianta. Proto v současnosti přetrvávávají v jednorázovém nádobí stále ještě plastové nádobí a doplňky.

Plastové nádobí v našem sortimentu

Plastové nádobí v našem eshopu reprezentují především brčka. Plastové talíře či kelímky byste v našem sortimentu hledali marně, pro toto dříve plastové nádobí již v současnosti existuje ekologičtější papírová varianta – papírové talíře a papírové kelímky. I dříve hojně používané plastové příbory mají již svoji ekologickou dřevěnou variantu. I pro již dříve zmiňovaná brčka lze v našem sortimentu nalézt lehce ekologicky likvidovatelné papírové varianty.

Plastové nádobí a ekologie

Nejekologičtějším nádobím je klasické omyvatelné keramické nádobí – pro svoji znovu použitelnost. Lépe likvidovatelné než plastové nádobí je samozřejmě papírové nádobí. I tak má klasické plastové nádobí stále ještě vysoké zastoupení na všech typech různých akcí.